Facebook Klubi Facebookissa   Etusivu | Seura | Jalkapallo | Futsal | Historia | Linkit | Vieraskirja
LINKIT
Urheilu
AJANKOHTAISTA
12.05.2013 2013 Season preview, Kausi 2013
Kaikki uutiset
SEURAAVA OTTELU
Ei otteluita
Kaikki ottelut
HARJOITUKSET
Kaikki harjoitukset
SARJAT
Futis
Futsal

LINKIT


Vitonen ja Nelonen Oulu  
As Moon asmoon.sporttisaitti.com
FC Kurenpojat www.fckurenpojat.com
FC Nets www.fcnets.com
Haukiputaan Pallo www.haukiputaanpallo.fi
Inter Välivainio www.ivfc.net
JS Hercules www.jshercules.com
Kellon Työväen Urheilijat www.ktu.fi
Kuusamon Pallo-Karhut www.pallokarhut.fi
AC Takinkääntäjät www.facebook.com/AcTakinkaantajat
Oulun Reipas www.oulunreipas.fi
Pattijoen Tempaus www.pattijoentempaus.fi
Tervarit juniorit www.tervaritjuniorit.fi

Futsal seuroja  
Kampuksen Dynamo www.kampuksendynamo.com
Ilves FS ilvesfs.fi
GFT www.goldenfutsalteam.com
Sievi Futsal www.fcypa.com

Muita alueen seuroja  
AC Oulu www.acoulu.fi
Oulun Palloseura www.ops.fi
Oulun Rotuaarin Pallo www.jopox.fi/orpa
Tervarit www.tervarit.fi
Ajax-Sarkkiranta www.ajaxsarkkiranta.fi
Oulun Työväen Palloilijat www.otp.fi
FC OPA www.fcopa.sporttisaitti.com
Oulun Luistinseura www.ols.fi
Oulunsalon Pallo ry www.oulunsalonpallo.fi
FC YPA www.fcypa.com
AC Kajaani www.ackajaani.fi
FC Kemi www.fckemi.fi
Kajaanin Haka www.kajha.kajaani.net
Laivakankaan Futis Klubi www.lafk.fi
Oulu Nice Soccer www.onssi.fi

Suomen Palloliitto  
Suomen Palloliitto www.palloliitto.fi
SPL Pohjois-Suomi www.splps.fi
SPL Futsal www.futsal.fi
Veikkausliiga www.veikkausliiga.fi
SPL Miesten ykkönen www.palloliitto.fi/miestenykkonen

Muita linkkejä  
Oulun Kaupunki www.ouka.fi
UEFA www.uefa.com/news
Futisforum2 www.futisforum2.org
Paitsio.com www.paitsio.com
Futismaailma www.futismaailma.com
Oulun Erotuomarikerho www.oulunerotuomarikerho.net


YHTEISTYÖSSÄ
Ravintola House